Zajęcia dodatkowe
Zajęcia pozalekcyjne w r. szk. 2023/2024
Zajęcia organizowane w ramach PPP:
Logopedia w klasach I - VIII: P. Anna Szczepaniak, P. Olga Borkowska, P. Milena Janowska, P. Agnieszka Trzcińska-Kopytowska, P. Elżbieta Witkowska, P. Katarzyna Mierzejewska-Kamińska,
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne w klasach I-VIII: P. Monika Wrześniewska , P. Elżbieta Witkowska, P. Krystyna Figurska
Zajęcia z pedagogiem szkolnym: klasy I-VIII - Pani Monika Wrześniewska
Zajęcia z pedagogiem specjalnym: klasy I-VIII - Pani Monika Radolińska
Terapia integracji sensorycznej: klasy I-III - Pan Łukasz Jakubowski
Terapia pedagogiczna: Pani Monika Wrześniewska
Zajęcia z psychologiem szkolnym: klasy I-VIII Pani Elżbieta Załęgowska
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne: klasy I-VIII – P. Elżbieta Załęgowska
Trening Umiejętności Społecznych: P. Elżbieta Załęgowska
Gimnastyka korekcyjna w klasach I-VIII - Pani Aldona Lewandowska-Skrobiszewska
Rewalidacja:
P. Monika Wrześniewska, P. Katarzyna Morawska, P. Elżbieta Witkowska, P. Anna Balcerzak, P. Aneta Krajewska, P. Monika Radolińska, P. Estera Świątkowska, P. Magda Feltynowska, P. Anna Pietrzak
Zajęcia wyrównawcze:
Klasy I – III: P. Małgorzata Malec-Kalwasińska, P. Elżbieta Witkowska, P. Krystyna Figurska
Język polski: Klasy IV-VIII: P. Barbara Wierzbicka, P. Małgorzata Drożdżewska - Dobies
Matematyka: klasy IV-VIII – P. Iwona Pawłowska, P. Aneta Krajewska, P. Ewa Daniszewska
Zajęcia rozwijające uzdolnienia:
Zajęcia sportowe - piłka nożna (klasy IV-VIII) – P. Adam Załęski
Zajęcia sportowe - piłka siatkowa (klasy IV-VII) – P. Artur Krajewski
Zajęcia sportowe- badminton (klasy IV-VIII) – P. Adam Załęski
Zespół wokalny - chór (klasy IV-VIII) – P. Aldona Lewandowska-Skrobiszewska
Joga (klasy IV-VIII) – P. Aldona Lewandowska-Skrobiszewska
Koło humanistyczne (klasa VIII) –P. Małgorzata Drożdżewska-Dobies
Koło matematyczne (klasa VIII) - P. Iwona Pawłowska
Koło przyrodnicze (klasy IV-VI) - P. Anna Kostrzewa
Koło biologiczno-chemiczne (klasyVII-VIII) - P. A. Kostrzewa
Koło plastyczne (klasy I-III) - P. Wioletta Wróblewska
Koło fotograficzne - P. Wioletta Wróblewska
Koło filmowe – P. Artur Krajewski
Koło PCK - P. Wanda Ciarkowska , P. Jolanta Kurpińska
Koło Zdrowego Żywienia: P. Aldona Lewandowska-Skrobiszewska
Robotyka - P. Ewa Daniszewska
Programowanie na powitanie (klasy I-III) - P. Bożena Wrona
SKW (Szkolny Klub Wolontariatu): P. Anna Szczepaniak , P. Katarzyna Morawska, P. Elżbieta Witkowska, P. Monika Wrześniewska
Samorząd Uczniowski – Pani Olga Borkowska