„Brudzeński Park Krajobrazowy w kolorach jesieni”-konkurs fotograficzny

Utworzono dnia 16.12.2022

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w organizowanym przez Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych Konkursie Fotograficznym pn. „Brudzeński Park Krajobrazowy w kolorach jesieni”. Celem Konkursu było popularyzowanie wiedzy na temat lokalnej przyrody oraz  piękna Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-VIII szkół podstawowych. Przedmiotem konkursu było wykonanie fotografii ukazujących piękno przyrody lub krajobrazu Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego wykonanych jesienią. Konkurs został zorganizowany w dwóch kategoriach wiekowych klasy I-IV i klasy V-VIII szkoły podstawowej i cieszył się ogromną popularnością, o czym świadczy liczba nadesłanych zdjęć – 208. Prace  wpłynęły ze szkół podstawowych  z terenu naszej gminy oraz ze szkół płockich. W konkursie tym uczeń naszej szkoły Paweł Kaniewski z klasy VIB zajął I miejsce.  GRATULACJE. Dzękujemy organizatorom za wspaniałe nagrody. Zdjęcia można zobaczyć na wystawie filii bibliotecznej w Siecieniu oraz w Ośrodku Zdrowia w Siecieniu.

Szkolny opiekun konkursu

Anna Kostrzewa

„Brudzeński Park Krajobrazowy w kolorach jesieni”-konkurs fotograficzny

Utworzono dnia 22.01.2023, 14:18

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.