„Jesień – kolorowa pora roku w Brudzeńskim Parku Krajobrazowym”- konkurs plastyczny

Utworzono dnia 09.01.2023

Jesienią 2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez Zespół ds. Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego pn. „Jesień – kolorowa pora roku w Brudzeńskim Parku Krajobrazowym”. Przedmiotem konkursu było wykonanie dowolną techniką prac plastycznych formatu A4 lub A3 prezentującychj w/w. temat. Inspiracją do ich wykonania była jesień, piękna i tajemnicza pora roku. Właśnie jesienią zmieniająca się przyroda zachwyca nas swoimi barwami i kolorami. Konkurs został zorganizowany w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV-VIII szkoły podstawowej. W konkursie wzięło udział 52 dzieci z 6 szkół podstawowych z terenu naszej gminy, a także ze szkół płockich. W konkursie tym czołowe miejsca zajęli uczniowie naszej szkoły: W kategorii  klas I-III Alicja Wrześniewska z klasy III zajęła  II miejsce, a w kategorii klas IV-VIII Bartosz Krajewski z klasy VII oraz Hanna Piotrowska z klasy VIII zdobyli wyróżnienie.  Prace plastyczne można zobaczyć na wystawie w filii bibliotecznej w Siecieniu. Dziękujemy organizatorom za wspaniałe nagrody, a uczniom serdecznie gratulujemy.

Opiekunowie konkursu na terenie szkoły:

Anna Kostrzewa, Aldona Lewandowska-Skrobiszewska

Utworzono dnia 22.01.2023, 13:59

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.