Julia Laskowska laureatem konkursu ekologicznego „Podaj rękę światu-działaj dla klimatu”

Utworzono dnia 08.01.2023

Dnia 16.12.2022 r. o godz. 10.00 w Sali Galowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Gąbinie przy ul. Stary Rynek 15 odbyło się uroczyste rozdanie nagród Laureatom konkursu ekologicznego „Podaj rękę światu-działaj dla klimatu”. Konkurs realizowany był przez Stowarzyszenie LGD „Rozwoju Północnego Mazowsza” w ramach zadania publicznego  ze środków z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. W konkursie brali udział uczniowie z terenu powiatu płockiego, gostynińskiego, sierpeckiego oraz z miasta Płock. Celem głównym konkursu było podniesienie świadomości ekologicznej z zakresu przeciwdziałania ocieplaniu klimatu oraz problematyki związanej z adaptacją do zmian klimatu.  W gali wzięli udział m.in. Zastępca Dyrektora Departamentu Polityki Ekologicznej, Geologii i Łowiectwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, zarazem przewodniczący Komisji Konkursowej Andrzej Różycki, Wicestarosta Płocki Iwona Sierocka oraz Wicestarosta Gostyniński Maria Wróblewska .

W gali uczestniczyła też uczennica naszej szkoły Julia Laskowska, która zajęła w tym konkursie I miejsce w kategorii klas IV-VI. Podczas uroczystości zwycięzcom konkursu oraz szkołom uczestniczącym w konkursie zostały  wręczone bardzo cenne nagrody. WIELKIE GRATULACJE  dla Julki.

Opiekun konkursu
Anna Kostrzewa

Utworzono dnia 08.01.2023, 19:56

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.