Nie namawiaj

Utworzono dnia 12.03.2014

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ogłosiła konkurs plastyczny „Nie namawiaj”, którego celem było propagowanie profilaktyki uzależnień,  a zwłaszcza uświadomienie problemu namawiania młodszych do spożywania alkoholu przez starszych kolegów i koleżanki. By zachęcić dzieci do udziału w konkursie zorganizowano etap szkolny. W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie z klas IV – VI i chętni z klas I – III. W dniu 13.02.2014 komisja w składzie : Aldona Lewandowska – Skrobiszewska, Monika Chmielewska, Ewa Figiel, Olga Borkowska wytypowała następujące prace uczniów klas I – III:

I miejsce – Aleksandra Romanowska

II miejsce – Alicja Gójska

III miejsce – Anna Bornińska

Prace uczniów klas IV - VI wywieszono na korytarzu i oznaczono numerami. Uczniowie sami decydowali, które prace najbardziej im się podobają i głosując wytypowali zwycięzców.  Oto wyniki:

I miejsce - Patrycja Bentlewska

II miejsce - Aleksandra Kęsicka

III miejsce - Jakub Grabarczyk

Nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca w konkursie na etapie gminnym i tak: Aleksandra Romanowska zdobyła III, a Patrycja Bentlewska  - I miejsce.

Serdecznie gratulujemy:)

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.