Podsumowanie konkursów i programów LOP - styczeń 2014

Utworzono dnia 30.01.2014

W Nadleśnictwie w Płocku odbyło się podsumowanie konkursów organizowanych przez Ligę Ochrony Przyrody Okręgu w Płocku. Nasi uczniowie zajęli w nich czołowe miejsca:

Elżbieta Mazur  z klasy Vb zajęła II miejsce  w XXVII edycji konkursu ogólnopolskiego  „Mój las”

Natomiast w Konkursie Rejonowym LOP „Ptaki obszarów Natura 2000 Mazowsza i Ziemi Kutnowskiej”:

I miejsce – Szymon Trojanowski (kl. Va)

II miejsce – Paulina Wrześniewska (kl.Vb) oraz Krystian Bentlewski  (kl. VI)

Wyróżnienie  - Weronika Krajewska (kl.IVb)

Konkurs „Ptaki obszarów Natura 2000 Mazowsza i Ziemi Kutnowskiej” był podsumowaniem realizowanego przez szkolne koła LOP (również nasze koło LOP ) programu „Pozwólmy ptakom mieszkać obok nas”. W tym roku poznawaliśmy różnorodność gatunkową ptaków zamieszkujących obszary Natura 2000, dokonywaliśmy ich inwentaryzacji,  uczniowie wykonali wartościowe merytorycznie prace opisowe, plastyczne i fotograficzne przedstawiające gatunki ptaków  z obszarów Natura 2000.

Laureatom konkursów serdecznie gratulujemy

Szkolne Koło LOP  wraz z opiekunem merytorycznym konkursów  P. Anną Kostrzewą

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.